Krótka historia…

Praca nad sobą w nieskończoność!

Na początku nie było łatwo...!

Kilka lat temu stałem przed jednym z ważniejszych wyborów w swoim życiu! Wybrałem wtedy drogę, którą kroczę do dziś. Tą DROGĄ jest mój własny styl życia. Styl, w którym to ja ustalam zasady GRY! Od zawsze BYŁEM INNY , lubiłem co innego, oczekiwałem od życia więcej niż zdołałem wtedy mieć i nie rozumiałem słów, które często słyszałem z ust znajomych tj:

NIE DA SIĘ, TO JEST NIE MOŻLIWE , TO SIĘ NIE OPŁACA , TO STRATA CZASU , TO JEST RYZYKOWNE , NIE MAM CZASU, NIE MAM PIENIĘDZY, BOJĘ SIĘ, A JEŚLI SIĘ NIE UDA?

Muszę Ci się przyznać do tego, że zanim zacząłem odnosić sukcesy w tym co robię minęło dużo czasu. Na początku często kombinowałem i równie często grubo przekombinowałem ;) Spaliłem się na jednym, na drugim i kolejnym ale w końcu wychodziło. Z resztą nikt nie mówił że będzie łatwo… Wręcz przeciwnie wszyscy przypominali Mi, że będzie bardzo ale to bardzo trudno! Lecz ja wiedziałem i ROBIŁEM swoje! Próbowałem, nie poddawałem się i konsekwentnie realizowałem swój PLAN.

Od początku wiedziałem o co gram i o co walczę! Zdawałem sobie sprawę z tego co zyskam jeśli osiągnę swój CEL! Ustawiłem więc CEL wysoko w swojej hierarchii wartości, ponieważ był to klucz do mojej wolności. Pierwsze 3 lata były czasem nauki i badania gruntu. Dopiero w 4 roku zacząłem odnosić naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Dziś to już jest LIFE STYLE(czyli STYL ŻYCIA) który pozwala mi być sobą, który pozwala mi na bardzo bardzo wiele…
SUKCES to wyłącznie kwestia czasu, własnych przekonań i pracy!

Co było moim głównym CELEM?

Moim głównym celem był stan rzeczy i miejsce, w którym ,, MOGŁEM MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYBORU’’!

Komfort z tym związany towarzyszy mi teraz każdego dnia… Gdy już MOGĘ MIEĆ WYBÓR to wybieram. Wybieram więc o której wstaję, z kim pracuję, wybieram kiedy pracuję a kiedy biorę sobie wolne! Pracuję tak by to co robię sprawiało mi przyjemność a przede wszystkim bym miał czas dla rodziny i czas dla siebie(basen, siłownia, piłka nożna). Do tego podróżuję a kocham to robić , pomagam ludziom i jeszcze dodatkowo dobrze się przy tym bawię! Z ilu tych rzeczy musiał bym zrezygnować, gdybym nie obrał tej właśnie drogi? O tym właśnie zaraz powiem. To co mnie różni od większości ludzi, którzy walczą o swoje marzenia i o to, co jest dla nich ważne w życiu to , to że JA WIEDZIAŁEM ŻE TO OSIĄGNĘ !!! Wiedziałem że SUKCES jest tylko kwestią CZASU i efektem mojej PRACY! Natomiast większość ludzi po prostu w pewnym momencie traci wiarę w swoje możliwości i umiejętności. Tracą wiarę w to, że oni też mogą osiągać sukcesy! Właśnie dlatego poddają się i rezygnują...

Punktem zwrotnym dla mnie w całej tej historii był moment, w którym nie mogłem mieć tego co chciałem… Musiałem wtedy wybierać ,, z czego NAJPIERW muszę zrezygnować robiąc to co robię, podążając drogą którą podążam’’ Bolało mnie to bardzo, gdyż musiałem wtedy zostawić jedną z dwóch aktywności, które kochałem robić: ćwiczenie na siłowni, które jest dla mnie odskocznią od problemów i miejscem, w którym się maksymalnie koncentruję i wyciszam lub piłkę nożną czyli to co robię od dziecka a co sprawia mi mnóstwo FRAJDY. W odstawkę poszła piłka nożna na prawie rok czasu… Często zastanawiałem się nad tym CO MUSIAŁ BYM ZROBIĆ ŻEBY NIE MUSIEĆ Z NICZEGO REZYGNOWAĆ, JAK RÓWNIEŻ BY ODZYSKAĆ TO CO JUŻ UTRACIŁEM!

Ciągła praca nad sobą i poszerzanie horyzontów!

Pracuj mądrze a Nie ciężko!

W dniu, w którym poznałem MARKETING SIECIOWY i sposoby ZARABIANIA w INTERNECIE od razu dostrzegłem, że ten model biznesu jest idealnym rozwiązaniem dla mnie, jak taki GARNITUR szyty na miarę! Bardzo szybko zacząłem czytać książki z rozwoju osobistego i inteligencji finansowej. Dwie książki, które przeczytałem na samym początku zapoczątkowały moją zmianę a były to ,, Kwadrant przepływu pieniądza’’ oraz ,,Bogaty ojciec biedny ojciec'' autorstwa Roberta Kyosaki. Dzięki tym książką zrozumiałem różnicę pomiędzy tym, gdzie obecnie jestem zarówno mentalnie jak i fizycznie oraz w czym tkwi mój problem. Potrzebowałem więc zmiany, mowa tu o przejściu z kwadrantu ,,P’’ Pracownik do kwadrantów ,,B’’ i ,,I'' czyli Biznes i Inwestor. Zająłem się więc BIZNESEM INTERNETOWYM i MARKETINGIEM SIECIOWYM gdyż był to wtedy jedyny znany mi sposób by dokonać wspomnianej przeze mnie zmiany!

Jak wiesz każdy ma wybór lecz nie każdy wybiera! Wiele ludzi podąża z falą dostosowując się do systemu. Jeśli jednak podążasz drogą, która niekoniecznie jest w stanie zaprowadzić Cię w miejsce, w którym chciał byś się znajdować za jakiś czas. Nie oczekuj więc że coś się w Twoim życiu zmieni, jeśli Ty tej zmiany nie zainicjujesz.. Nie bój się zmian! Zachęcam Cię żebyś często wychodził ze swojej strefy komfortu wysoko stawiając sobie poprzeczki. Bądź otwarty na nowe rzeczy, zawsze analizuj i sprawdzaj czy to co Ci podsuwa życie NIE JEST CZASEM IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA CIEBIE.

Znasz część mojej historii a jak wygląda Twoja historia? Gdzie jesteś ? Dokąd zmierzasz? Jaka jest Twoja motywacja?

Napisz do mnie i podziel się swoją historią. Jeśli uważasz że Twoja historia może dać wartość innym ludziom, to opisz ją i wyślij do mnie. Na tym blogu będzie specjalny moduł, w którym będziemy opisywać Wasze historie. Historie ludzi inspirują i cholernie motywują! Ludzie lubią się identyfikować ,,O u niego jest tak samo jak u mnie... o ja też tak miałem'' .Pozwala im to dostrzec szansę dla siebie! Zachęcam Cię więc do dzielenia się Tym co dobre z innymi ludźmi, bo dobro zawsze wraca!

Znajdź w sobie odpowiednią motywację!

Na koniec mam pytanie …

Gdybyś miał pewność że osiągniesz spektakularny sukces, to jak wiele dał byś z siebie już dzisiaj by móc go osiągnąć?

U mnie to było dokładnie 100%! Całe 100% determinacji i wiary we własny sukces! Do tego zachęcam również Ciebie. Zachęcam Cię byś na 100% angażował/a się w to co robisz. Jeśli marzysz to na 100%. Jeśli realizujesz cele to również na 100%. Zrozum że albo czegoś chcesz albo najzwyczajniej nie chcesz… Jeśli chcesz to pokaż to światu a będzie Ci dane. Mów o tym, żyj tym i przyciągaj a sukces będzie tylko i wyłącznie kwestią czasu. Sukces to proces, który trwa. Im szybciej podejmiesz decyzję że chcesz go osiągnąć, tym szybciej go osiągniesz! Pracuj, ucz się wyciągaj wnioski i wzrastaj. To czego Ci nikt nigdy nie zabierze to raz nabyta wiedza i doświadczenie! Zdobywaj je, obserwuj rynek i ludzi a zobaczysz sam, że nadejdzie dzień, w którym będziesz wiedział dokładnie co musisz zrobić. U mnie też tak było. Byłem po prostu otwarty na nowe możliwości i do tego zachęcam również i Ciebie. Bądź otwarty, uwierz w siebie, pracuj nad sobą i przede wszystkim znajdź w sobie odpowiednią motywację. Tego Ci życzę!

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do zapoznania się z całym Blogiem

Paweł Rżysko